Aksaray Üniversitesi
Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı
Kurumsal Online Dil Yönetim Sistemleri - KODSİS Veri Tabanı Deneme Erişimine Açılmıştır

 

Kurumsal Online Dil Yönetim Sistemleri - KODSİS Veri Tabanı 31 Mart 2023 tarihine kadar deneme erişimine açılmıştır.

 

KODSİS Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Yabancı Diller Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi- DİLMER ve Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi- DPUSEM tarafından geliştirilen ve sürekli güncellenen bir veri tabanıdır.

İngilizce, Almanca, Fransızca, Arapça dil eğitimlerinin yanı sıra Mesleki Eğitimler, Kişisel Gelişim Eğitimleri ve Eğitmen Eğitimlerine yönelik olarak tasarlanan KODSİS veri tabanı sunduğu bu dijital içerikler sayesinde katılımcıların akademik, kişisel ve mesleki gelişimini için aradığı tüm eğitimlere sürekli güncellenen veri tabanı sayesinde 7/24 ulaşabileceği bir dijital platformdur.

 

Not: Deneme erişimi süresince e- Devlet üzerinden verilecek olan sertifikaları onaylama yetkimiz bulunmamaktadır.

 

Not: Ülke olarak yaşadığımız deprem felaketi sebebiyle üniversitelerimizde çoğu bölümde uzaktan eğitim uygulamasına geçilecektir. Öğrencilerimizin ağırlıklı olarak yerleşke içinde olmayacak olması ve bu zor zamanlarda öğrencilerimizin KODSİS Veri Tabanına daha rahat erişebilmesi amacıyla sisteme giriş için tasarlanan KURUM IP KISITLAMASI kaldırılmıştır. 

Öğrencilerimiz sisteme girmek istediğinde Proxy ayarına ihtiyaç duymadan SADECE KURUMSAL MAIL ADRESLERİ ile kayıt olarak KODSİS Veri Tabanına erişebilirler.  

 

 

Erişim Adresi: https://kodsis.dpu.edu.tr/kodsis

 

KODSİS Kayıt ve Öğrenci Paneli Bilgilendirme Videosu için Tıklayınız

 

KODSİS Kayıt Oluşturma Adımları İçin Tıklayınız