Aksaray Üniversitesi
Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı
Infobase Video ve E-Dergi İçerikli Veri Tabanları Deneme Erişimine Açılmıştır


Erişim Süresi : 14 Eylül - 13 Kasım 2020


Infobase: Films On Demand içinde bulunan 165,545 segmentten oluşan 29 bine yakın videoyu sınırsız bir şekilde size sunar. 
https://fod.infobase.com/nd_Home.aspx 

Infobase: Health Reference Center altında bulunan kitap ve dergilerden toplam 588,727 makaleye erişim sağlar. Vücut sistemleri, güncel sağlık sorunları, önemli hastalıklar ve koşullar, tedaviler ve prosedürlerin yanı sıra sağlık ve beslenme konularında kapsamlı bir içerik sağlar
https://online.infobase.com/HRC/Browse/Product/11  

Infobase: World News Digest 940’tan itibaren tarihi içeriklerle birlikte dünyaya dair güncel olayları öne çıkarır; kapsamlı tarihsel video çekimlerine kolay erişim sağlar. Ayrıca NewsEdge aracılığıyla, çoğu uluslararası kaynaklardan gelen güncel gazete başyazılarını içeren haber bülteni de sunmaktadır. Kullanıcılar ülke, önemli kişi ve konulara göre taramalarını kolayca yaparak diledikleri içeriğe anında erişebilmekteler.
https://wnd.infobase.com/  

Infobase: Writer’s Reference Center   Writer's Reference Center, kullanıcılara etkili bir şekilde makale yazmak ve araştırma yapmak için gerekli tüm araçları tek noktadan elverişli bir şekilde sağlar. Yazma ve dilbilgisi mekaniğinden stil ve araştırmaya kadar, bu vazgeçilmez kaynak, kaliteli yazı yazmanın temellerini kapsamlı bir şekilde sunar ve iyi bir makale yazmak için bir kılavuz sağlar.
https://fofweb.infobase.com/wrc/default.aspx 


Not : Kampüs dışından erişim için aşağıda verilen kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapabilirsiniz.

    Kullanıcı adı: aksaraytr

    Şifre: media